Kimyasal Elyaf Endüstrisi Otomatik Depolama Alma Sistemi ASRS Çözümü

Menşe yeri Çin
Marka adı Kinte
Sertifika ISO9001/FEM/ISO14001/OHSAS 18001
Model numarası özelleştirilmiş
Min sipariş miktarı Pazarlık edilebilir
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Plastik filmlerle paketlenir ve şeritlerle sarılır
Teslim süresi Müşterinin ihtiyacına göre
Ödeme koşulları Pazarlık edilebilir
Yetenek temini Güçlü üretim kapasitesi

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Güvenilirlik Yüksek Çalıştırma ve Bakım Kolay
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 Kimyasal elyaf endüstrisi işletmek Kolay
bakım yapmak Kolay izleme makinesi MC
ana yönetim hesaplaması HCl
Vurgulamak

MC Otomatik Depolama Alma Sistemi

,

HCl ASRS Otomatik Depolama Alma Sistemi

,

MC HCl Otomatik ASRS Çözümü

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Kimyasal Elyaf Endüstrisi Otomatik Depolama Alma Sistemi ASRS Çözümü

 

Kimyasal Elyaf Endüstrisi Akıllı Depolama Sistemi MHS ASRS

 

Depo kontrol sisteminin özellikleri

 

Kontrol sistemi, bir yönetim katmanı, bir izleme katmanı, bir kontrol katmanı ve bir cihaz katmanından oluşan ve aşağıdaki özelliklere sahip, katmanlı bir dağıtılmış bilgisayar sistemidir:

 

Yüksek güvenilirlik

Sistemde, ana yönetim makinesinin çift katmanlı yedeklemesi, sistem başlatıldığında beyaz kontrol işlevi, yazılımdaki parazit önleme önlemleri ve uzak kızılötesi ve fiber optik iletişim, güvenilirliği artırmak için etkili önlemlerdir. Sistemin ve sistemin kararlı bir şekilde çalışmasını sağlayın.

 

Çalıştırması ve bakımı kolay

Bu sistemin insan-makine arayüzü açık ve basittir ve sistemin çalıştırılması ve bakımı için kısa komutlar ve çalıştırma prosedürleri vardır.

 

Depo Operasyon Süreci

 

Gelen operasyon süreci

 

Otomatik sınıflandırma ve paketleme hattının paletleyicisi, kartonlara paketlenmiş bitmiş filament ürünlerini boş paletler üzerinde, katman başına beş veya altı kutu olmak üzere üç katman halinde istifler ve ardından depolama işlemini başlatmak için ASRS'nin konveyörüne gönderir.

 

Mallar gelen barkod okuyucudan geçtiğinde palet numarası taranır ve ana yönetim hesaplamasına HCl iletilir, HCl palet hakkında bilgi varsa paketleme hattından aldığı palet bilgisi ile palet numarasını karşılaştırır ve varsa palet numarasını karşılaştırır. kör kod yok (barkod bilgisi okunamıyor), o zaman HCl gelen adresleri tek tip dağıtım, giden çıkışa yakınlık ve yüksek numaralı şeritlerin önceliği ilkelerine göre tahsis edecek ve ardından tahsis edilen adres bilgilerini ve işlem komutlarını gönderecektir. izleme bilgisayarına.mc.

 

İzleme makinesi MC, palet numarasını ve deposunun yol numarasını depolama çatalı barkod sistemine gönderir, kontrol sistemi, depolama tepsisini çalışma sırasına göre belirlenen koridor konveyörüne gönderir ve barkod sistemi bilgi gönderir. çatallı palet.MC'ye.Çatal barkod sistemi tarafından döndürülen bilgilere göre, MC, çatal kuyruğundaki çatallı palet numarasını ortadan kaldırır ve depolama işleminin sırasını sırayla vermek için karşılık gelen istifleyici kontrolörü ile iletişim kurar.İstifleyici, ilgili depolama işlemini gerçekleştirir.

 

İstifleyici depolama işlemini tamamladıktan sonra, işin tamamlanması gibi bilgileri MC'ye döndürür ve bir sonraki iş komutunu bekler.MC, depolama ve kayıt yönetimi için işin tamamlanması gibi bilgileri HCl'ye gönderir ve sistem, sistemin güvenli çalışması için nispeten eksiksiz koruma önlemlerine sahiptir.İstifleyici başarısız olursa.-MC otomatik olarak "arıza durdurma" yığınlayıcı komutunu gönderir ve ilgili sorun giderme işlemini gerçekleştirir.Derhal düzeltilmesi zor olan bir arızayı teslim ederken, MC bilgileri otomatik olarak HCI'ye bildirecek ve HCI "sızdırmazlık yönetimi" yapacak ve artık hatalı koridora depolama malları tahsis etmeyecektir.

 

Gelen barkod okuyucu Yuma kodunu görüntülediğinde, HCI kör kodlanmış ürünlere (paletler) bir gelen adresi atamayacaktır.Palet manuel araba ile işlenip kontrol edildikten sonra kör kod işleme bölümü konveyöründen depoya alınır.Deponun çatal barkodunda kör kod olduğu zaman manuel araba ile de depoya girilir ve HCl palet numarasını karşılaştırır.Alt seviye sistem gelen verileri D gönderir. Gelen konveyörün ilgili bölümünde, manuel işlemden sonra süper yüksek malları sınırlamak için bir yükseklik sınırlama cihazı vardır.

 

Tasarım Spesifikasyonu Proje Sonucu
Raf sistemi + konveyör hattı
Otomatik kargo depolama, hassas toplama ve depolamaya geri dönüş vb. işlevlerini gerçekleştirerek, emeği azaltırken verimliliği ve doğruluğu büyük ölçüde artırır.

 


 

Kimyasal Elyaf Endüstrisi Otomatik Depolama Alma Sistemi ASRS Çözümü 0