Üretim hattı

Guangzhou Kinte Electric Industrial Co., LTD fabrika üretim hattı 0


Kinte Endüstri Parkı, Çin Ulusal Elektrikli Ekipman Araştırma Enstitüsü Co., Ltd.'nin bir bilim ve teknoloji endüstri parkıdır. Endüstri parkı, ulusal "Çift Yüksek ve Bir Mükemmel" projesine ait olan 220000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Dört teknoloji endüstrisi şirketi sanayi parkında konuşlandırılmıştır: Guangzhou Qingtian Electrical Industry Co., Ltd. Company, Guangzhou Kinte Material Technology Co., Ltd., Guangzhou Kinte Elektrikli Cihazlar Industry Co., Ltd. ve Çin Elektrikli Ekipman Araştırma Enstitüsü Co. , Ltd. Test Cihazları Şubesi, sırasıyla endüstriyel Ar-Ge, elektrikli ekipman, malzeme, komple mühendislik ve test ekipmanı üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır.

Kinte Endüstri Parkı birikimli yatırım 220 milyon RMB: İdari ofis alanı 16600 metrekare;fabrika binası 43400 metrekare;yemekhane, yurt vb. Yaşam destek tesisleri 15000 metrekaredir;toplam inşaat alanı 75000 metrekaredir.Üretim ekipmanlarının yanı sıra ofis mobilyaları, yollar, güç kaynağı, su temini, drenaj, kanalizasyon, atık su arıtma, havalandırma, iletişim, geniş bant ağlar, kablolu televizyon ve diğer destekleyici tesisler tamamlandı.

OEM / ODM

  • 0,21 milyar RMB Kayıtlı sermaye ve 1,5 milyar RMB endüstriyel ölçek ile
  • 7 tamamına sahip olunan veya sahip olunan endüstriyel yan kuruluşlar

Ar-Ge

KINTE çok sayıda ulusal, il ve belediyeye ait karmaşık problemlerle mücadele eden bilimsel araştırma projelerini üstlenmiştir.1998'den 2011'e kadar, 9 ulusal başarı ödülü, 146 il ve bakanlık başarı ödülü ve 63 belediye başarı ödülü olan 380'in üzerinde olağanüstü bilimsel ve teknolojik başarı dahil olmak üzere 600'ün üzerinde bilimsel ve teknolojik başarı elde edildi.Bilimsel ve teknolojik başarıların dönüşüm oranı %85'e varan 100'ün üzerinde ulusal patent verilmiştir.Kinte, her iki yılda bir düzenlenen ulusal teknoloji pazarı “Altın Köprü Ödülünü” art arda 10 yıl içinde beş kez kazandı.Ayrıca Kinte, Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı (Çin elektrikli ev aletleri endüstrisinde bu sertifikaya sahip tek şirket) tarafından verilen “Çin Halk Cumhuriyeti Yabancı Mühendislik Sözleşmesi Sertifikası” gibi birden fazla sertifikaya sahiptir. Çin Halk Cumhuriyeti İskan ve Kentsel-Kırsal Kalkınma Bakanlığı tarafından verilen Mühendislik Tasarım Sertifikası (A Sınıfı)” ve Çin Halk Cumhuriyeti Çevre Koruma Bakanlığı tarafından verilen “Özel Mühendislik Tasarım Yeterlilik Sertifikası”.
Mesaj bırakın